Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Renáta

Renáta Náhledněte do své budoucnosti, otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a na lince číslo 70 Vám sdělím vývoj příštích událostí, podstatných pro Váš život.

Můj profil

Kateřina

Kateřina Chcete se zeptat na jejich budoucnost, zdravotní stav či vzdělání? Přestaňte se strachovat a řekněte stop nejistotě - dětské horoskopy jsou tím pravým pro všechny maminky i tatínky. Jmenuji se Kateřina a specializuji se na jejich výklad. Zavolejte mi na telefonní číslo 906 700 102 a zadejte linku číslo 76. S pomocí horoskopu určím významné okamžiky v životě Vašich dětí.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 81. den (23.3.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Opět musíte své názory nejen vysvětlovat, ale i obhajovat. Večer budete sice mít pocit, že vás bolí pusa, ale zase budete mít všechno, co chcete.

Býk

Jen obtížně snášíte lidi, kteří vám radí nejen to, co máte dělat, ale i to, co si máte myslet. Dnes nevydržíte a energicky se vůči nim vymezíte.

Blíženci

O tom, že byste šli z práce rovnou domů, můžete sice uvažovat, ale dopadne to jinak. Kamarádi předloží lákavou nabídku, které odolat nedokážete.

Rak

Při stacionárním Merkuru si dávejte pozor na lidi, kteří se vůči vám vymezují. Nemají sice pravdu, ale chovají se tak sebevědomě, jako by ji měli.

Lev

Hlava vám jede na výbornou! Partner vaše rozhodnutí všestranně podpoří. Dokonce uzná, že na to, co jste vymysleli, by sám nikdy přijít nedokázal.

Panna

Na kompromisy, které dnes uzavřete, můžete být velice hrdí. Díky své vynalézavosti ušetříte nemalé peníze a navíc si zajistíte krásný víkend.

Váhy

Partner bude mluvit podstatně víc, než jste zvyklí. Pozitivně vás však překvapí vstřícností a pochopením, které projeví k vašim doplňovacím návrhům.

Štír

To, co nyní dělá vaše bývalá láska, pro jistotu nezjišťujte. Jakmile byste zjistili, že má průšvih, vrhli byste se mu na pomoc a všechno by bylo zpět.

Střelec

Pokud na něčem pracujete, vypněte telefon a utrhněte zvonek! Chce s vámi mluvit spousta lidí, a ti by se už postarali, abyste neudělali vůbec nic.

Kozoroh

V práci nevíte, kam dřív skočit. Navíc vás ještě naštve kolega, který patrně nemá nic na práci, protože přijde a mluví o něčem, co vás vůbec nezajímá.

Vodnář

Připravte se na den, kdy musíte mluvit a hájit své názory. Obvykle se něčeho takového nebojíte, ale dnes máte pocit, že vás stejně nikdo neposlouchá.

Ryby

Nápady, které máte ohledně peněz a jejich uložení, jsou opravdu geniální. Když přijde šance k nákupu nemovitosti, neváhejte a jeďte se na ni podívat.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA