Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Iveta

Iveta V kartách je skryta pravda a výklad karet, ať už tarotových, cikánských nebo andělských pro Vás bude přínosem ve Vašem dalším životě. Karty ukazují obrázky, které následně věštkyně převede do formy informací a ty vám poskytne - můžete se tak zeptat na svou přítomnost, minulost i budoucnost, na lásku, vztahy i finance. Jmenuji se Iveta a výklad karet mi umožnil pomoci mnoha lidem znát svou budoucnost a lépe se tak připravit na štastné i méně štastné životní situace. S pomocí karet Vám zjevím budoucnost na telefonním čísle 906 700 102 a lince s číslem 72.

Můj profil

Lída

Lída Andělská věštba hledá pravdu, dává pocit jistoty a především upozorňuje na možné problémy, na které byste si měli dát pozor. Nechte si vyložit andělské karty a nejen překonáte ve svém životě zábrany, ale naleznete i tajné dveře, ke kterým máte skrytý klíč - objevíte-li ho, mohou se Vaše sny i přání splnit a udělat Vás štastnějšími. Jmenuji se Lída a pomocí Andělských karet Vám pomohu nalézt Vaši životní cestu. Zavolejte mi na 906 700 102 a připojte se na na linku s číslem 74. Výklad Andělských karet Vám umožní prožít hezčí budoucnost.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 140. den (21.5.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Končí nuda, začíná zábava. Slunce se přesouvá do vašeho komunikačního sektoru a vy se musíte vyjádřit ke všemu, co se děje. Nebojte se, zvládnete to!

Býk

Konečně se situace trochu uklidní. Okolí na vás přestává tlačit a nenutí vás, abyste dělali něco, co je sice výnosné, ale do čeho se vám vůbec nechce.

Blíženci

Nikomu nedovolte, aby vás přesvědčoval, že na něco nemáte. Slunce se dostává do vašeho znamení a vám se daří i to, o čem si ostatní mohou nechat zdát.

Rak

O zásadních změnách, které chcete ve svém životě provést, nahlas nemluvte. Nejdříve si dejte všechno dohromady a rodinu postavte až před hotovou věc.

Lev

Kamarádi se ozývají! Z akce, kterou naplánovali, se už nevyzujete. Bude sice chvíli trvat, než to vysvětlíte partnerovi, ale i to nakonec zvládnete.

Panna

Hned od rána se obrňte trpělivostí! Slunce se dostalo do Blíženců a změn, na které musíte reagovat, je podstatně víc, než by se vám zamlouvalo.

Váhy

Vstup Slunce do Blíženců vyloženě uvítáte. Konečně vás napadne, co a jak dělat, aby vaše budoucnost byla po všech stránkách lepší než přítomnost.

Štír

Do vztahů se konečně vrací klid. Ani doma ani v práci se nebudete zbytečně hádat. Vyslechnete druhou stranu a o jejích slovech budete přemýšlet.

Střelec

Chyby, které děláte, jsou sice zásadní, ale vy na ně přijdete včas. V poslední chvíli uvedete všechno na pravou míru a zabráníte tak průšvihu.

Kozoroh

Z toho, že se vám něco nepodaří, nedělejte drama. Berte to jako ostrý test, který vám dal možnost vychytat chyby, které by mohly hrát velkou roli.

Vodnář

Na bonusy, které vám prodejce čehokoliv nabízí, moc nedejte. Když si všechno propočítáte, zjistíte, že nejsou zdaleka tak výhodné, jak se zdálo.

Ryby

Vstup Slunce do Blíženců vás rozhodí. Dostane se k vám spousta protichůdných informací, a vy si z nich musíte vybrat ty, co jsou pro vás důležité.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA