Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2018 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2018 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2018 má číslo 73.

Můj profil

Ivana

Ivana Každého někdy trápí partner, partnerka nebo obecně láska. Láska je skutečně skrytá, ale podíváme-li se do hvězd, zjistíme, že právě hvězdy nabízejí odpovědi na naše otázky ohledně lásky a partnerského vztahu. Partnerskými vztahy se zabývám již mnoho let a s pomocí partnerského horoskopu jsem pomohla mnoha lidem oživit stávající vztah nebo získat novou lásku. Vaše spřízněná dušička a pravá láska čeká i na Vás. Kontaktujte mne na telefonním čísle 906 700 102 a přejděte na linku číslo 71. Partnerský horoskop přináší štěstí a porozumění do vztahů a osamělým dává šanci získat tu pravou lásku, zavolejte a pojďme jej společně sestavit i pro Vás.

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Partnerské horoskopy - na 21. týden (21.5.2018 - 27.5.2018)

Týdenní partnerské horoskopy, tvořené zkušenými astrology, vám objasní, proč se vám daný den nedařilo. Přečtěte si partnerské horoskopy podle znamení a zjistěte, čemu tento týden budete čelit, nebo na co se máte těšit. Mnohému špatnému se můžete vyvarovat.

Beran

Pomluvy si domů nepouštějte. Váš miláček není sice žádný anděl, ale vy ho znáte a víte, že jeho dobré stránky nad těmi problematickými silně převažují.

Býk

Jsou věci, na které se už dál vymlouvat nemůžete. Je prostě potřeba, abyste si s Beranem promluvili a rozhodli se, zda a v jaké podobě bude váš vztah pokračovat.

Blíženci

Jeho sportovní výkony byste měli alespoň pochválit. Když dodáte, že vy byste přes veškerou snahu něco takového nezvládli, Beranovi polichotíte a navíc se postaráte, aby vás do zbytečné aktivity nenudil,

Rak

Než mu vysvětlíte, co po něm vlastně chcete, bude to chvíli trvat, nesmíte se však naštvat a nahlas pochybovat o jeho inteligenci. Urazil by se a začal by vaši snahu bojkotovat kompletně.

Lev

S některými zvláštnostmi jeho povahy se smiřujete opravdu těžko. Neustále se přesvědčujete, že to přece není tak zlé - a nakonec si budete muset přiznat, že je to ještě o chlup horší.

Panna

Děláte deset věcí najednou a pak se divíte, že jste unavení. Když vám Beran vysvětlujete, že máte myslet nejen na práci, ale i na odpočinek, má pravdu.

Váhy

Než se s ním domluvíte, bude to chvíli trvat. Neustále vám skáče do řeči, vůbec si neuvědomuje, co mu říkáte a hlavně dává najevo, že mu váš problém připadá nepodstatný.

Štír

Nadšení z jeho společnosti opravdu nemusíte předstírat. Jste s ním moc rádi a snažíte se, aby si vaše společné chvíle užíval stejně, jako si je užíváte vy.

Střelec

Na váhání není čas, když zkonstatujete, že k němu něco cítíte, řekněte mu to tak, aby to bylo jednoznačné. Není to sice romantické, ale je to vyloženě praktické.

Kozoroh

V jeho společnosti hbitě sbíráte životní zkušenosti, které vám dosud chyběly. Občas si dokonce říkáte, že si nedovedete představit, jak jste bez něj dokázali vůbec žít.

Vodnář

Klidně s ním mluvte o tom, co si skutečně myslíte. Nemusíte se shodnout, ale protože máte jeden k druhému úctu, dopadne to nakonec dobře.

Ryby

To, že jste spolu něco pečlivě naplánovali a že vás to stálo hodně času, ještě neznamená, že se to musí uskutečnit. Když usoudíte, že by to nebylo dobré, klidně své plány přehodnoťte.

Předchozí týdny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA