Věštírna-Horoskopy.czSeznamte se ještě dnes!


ATX Seznamka

Regina

Regina Udělejte si horoskop na rok 2018 a zjistíte, jaký bude tento osudový a mnohdy zastrašující rok pro vás. Bojíte se zranění, ať už psychického, nebo fyzického? Máte strach z nešťastné lásky, nespokojené rodiny či finančních problémů? Nechte si udělat horoskop na rok 2018 a zjistěte, jak jste na tom v tomto roce vy. Telefonní číslo je 906 700 102 a linka pro horoskop na rok 2018 má číslo 73.

Můj profil

Zdál se Vám zajímavý sen, který by jste chtěli zažít v realitě nebo naopak hrozivý a nebezpečný horor, po kterém netouží ani akční hrdina se zbraní v ruce? Jmenuji se Karin a zabývám se výklady snů, které bývají mnohdy předzvěstí naší budoucnosti. Zavolejte mi na číslo 906 700 102 a nechte si vyložit Váš sen. Možná právě Váš včerejší sen bude převeden do reality. Naleznete mne na lince číslo 75!

Můj profil

Mohlo by vás zajímat


Denní horoskop - na 200. den (20.7.2018)

Každý den pro vás naši astrologové sestavují aktuální horoskopy, které odhalí osud vašeho znamení. Dnešní horoskopy vám napoví, co vás v daný den čeká a nemine. Horoskop dnes má roli praktického rádce, který vám poradí, čemu by bylo lepší se vyhnout a co byste rozhodně neměli promeškat. Na našich stránkách naleznete denní horoskop pro každé znamení.

Beran

Než dáte fotky z dnešní party na internet, důkladně přemýšlejte. Mohly byste jimi o sobě poskytnout víc informací, než je vhodné a navíc i rozumné.

Býk

Když vám kamarádi říkají, že nemusíte pořád jen pracovat, mají pravdu. Co kdybyste si tak dopřáli odpoledne, kdy se budete bez výčitek svědomí bavit?

Blíženci

To, že jste pracovní úkoly dotáhli a odevzdali, berte jako skvělý výkon. Když kolega říká, že byste to měli oslavit, nebraňte se. Oba si to zasloužíte.

Rak

Luna jde do Štíra a vám se konečně vrací sebevědomí. Konečně dokážete své názory hájit tak, aby všichni pochopili, že o jejich změně nemůže být řeč.

Lev

Stresové situace, v nichž se ocitnete, si moc neberte. Když dokážete budit dojem, že se jimi v podstatě bavíte, všechno dopadne lépe, než jste čekali.

Panna

Zjistíte, že do konce roku máte o práci postaráno. Váš zaměstnavatel chystá nový velký projekt a jasně říká, že ho bez vás do konce nedotáhne.

Váhy

Všichni jsou napjatí a v důsledku toho i naštvaní. Vy naštěstí umíte nepříjemnou atmosféru rozehnat tak, aby spolu kolegové začali alespoň mluvit.

Štír

V práci se chovejte rozumně. Opravdu není potřeba, abyste v rámci nadšení z přicházející dovolené udělali práci nejen za sebe, ale i za kolegy.

Střelec

Své chyby zbytečně nerozebírejte. To, že vás to mrzí, můžete přiznat v důvěrné chvíli partnerovi. Nikoho jiného s nimi však seznamovat nemusíte.

Kozoroh

Veškeré soudy, rozhodčí řízení a jiné podobné akce proběhnou skvěle. Je jen potřeba, abyste dokázali skrýt triumfální úsměv, který se vám dere na rty.

Vodnář

Můžete být sice na dovolené, ale to neznamená, že nemáte starosti. Naštěstí velice rychle pochopíte, v čem je problém, a dokážete si s ním poradit.

Ryby

Při Luně ve Štíru je všechno jednoznačné. Stačí, abyste definovali, co chcete. Pak se můžete těšit na realitu, která bude krásnější než vaše sny.

Předchozí dny


Horoskop na tento týden

[%TITLE%] [%TEXT%]


Podmínky služby, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz. Cena hovoru na astrolinky je 70 Kč/min., maximální délka hovoru je 17 minut.
Cena 1 sms na věšteckém chatu je 60,- Kč, www.platmobilem.cz. Podporujeme: Prodej štěňat, Horoskopy a Inzerujem.cz
Vytvořilo studio EDVENS MEDIA